Prosinec v ZŠS VI.

V prosinci společně prožíváme Advent. Těšíme se na Vánoce. Seznamujeme se s lidovými zvyky a obyčeji v tomto svátečním čase, posloucháme vánoční koledy a písně. Zdobíme si naši třídu a malujeme obrázky s vánoční tématikou. Začátkem prosince nás navštívil Svatý Mikuláš se svými pomocníky čerty a anděly. Dostali jsme od něj za to, že jsme hodní, sladké dobroty. Tomáš s Aničkou oslavili v prosinci své narozeniny. Byli jsme se také podívat na vánoční strom na Pernštýnském náměstí. Před vánočními prázdninami jsme si udělali ve třídě malé slavnostní posezení s pohoštěním a drobnými dárky.

Mgr. Věra Krňávková